Svadobný fotograf
Zoznámte sa s Lukášom
 Fotografovaniu sa venujem už viac ako desať rokov. Svoje portfólio som pred rokom rozšíril aj o video. Fotím a natáčam rôzne žánre, no faktom je, že stále mám rád svadbu a všetky emócie s ňou spojené. Je úžasné, že počas príprav na jednu z najkrajších a najôležitejších udalostí vo vašom živote s vami môžem nadviazať priateľský a zábavný vzťah, ktorý sa svadbou nekončí. 
Mojim cieľom je nadčasovo zachytiť na fotkách alebo videu magické a neopakovateľné okamihy. Počas svadobného dňa sa pri tvorbe spolieham na správny mix fotožurnalizmu a vedeného pózovania. Mojou nádejou je, že vaše deti a vnúčatá raz nájdu váš svadobný album a vy im budete vďaka nemu môcť vyrozprávať príbeh vašej lásky. 

Veľmi sa teším, ak si budem môcť vypočuť práve váš príbeh! 
Svadobný videoklip
Ak chcete mať pamiatku na váš svadobný deň v podobe krátkeho videoklipu, v tom prípade je dôležité vybrať si kameramana, ktorý má skúsenosti a dokonale pozná svadobné tradície a priebeh svadobného dňa. Rád vám pomôžem s plánovaním, aby ste svoj svaodbný deň mohli nielen prežiť (v pohode :), ale si ho aj užiť bez stresu a s istotou, že všetky dôležité momenty budú zachytené. Pri našom stretnutí si prejdeme krok za krokom Váš svadobný deň a spoločne zorganizujeme všetky aktivity tak, aby ste mali dostatok času na exteriérové portréty aj natáčanie. Rád si vypočujem vaše nápady a pomôžem Vám ich zrealizovať podľa Vašich predstáv. 
Použitie profesionálnej video a audio techniky Vám zaručí výsledok, ktorý je v súlade s najmodrenejšími video štandardmi dostupnými na súčasnom trhu. Hotovú prácu odovzdávam v širokouhlom formáte 4K UHD a 1080p fullHD. Dĺžka hotového záznamu je približne 3 - 8 minút. 
Čo obsahuje svadobný balíček?​​​​​​​
Nižšie nájdete obsah svadobných balíčkov pre fotografie a video. Aby ste získali tú najlepšiu kvalitu výsledného diela, na jednu svadbu Vám viem zabezpečiť buď fotografie alebo video. 
Galéria
Ak máte nezodpovedané otázky, alebo sa chcete dozvedieť viac o priebehu svadobného fotografovania alebo o video produkcii, dajte mi vedieť prostredníctvom kontaktného formulára, prípadne môžete využiť priame kontakty.
Späť na začiatok